aliafshaari

This WordPress.com site is the cat’s pajamas

نعیمه اشراقی ، نوه روح الله خمینی دادگاهی میشود

Leave a comment

17029 66037 نعیمه اشراقی ، نوه روح الله خمینی دادگاهی میشود

نعیمه اشراقی در اسکله دوبی – خرداد ۱۳۹۱
نعیمه اشراقی معاون مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت خدمات مهندسی نفت کیش است. بعضی وی را فعال سیاسی اصلاح‌طلب می دانند.

سخنگوی قوه قضاییه، از تشکیل پرونده علیه نعیمه اشراقی- نوه روح الله خمینی، در دادستانی تهران خبر داد.

به گزارش رادیو فرانسه  غلامحسین محسنی اژه‌ای، در نشست خبری امروز دوشنبه گفت که جمع کثیری از خانواده قربانیان جنگ ایران و عراق و همچنین افراد معمولی، علیه نعیمه اشراقی شکایت کرده‌اند که این شکایت با تشکیل پرونده‌ای در دادستانی تهران در حال پیگیری است.

وی اضافه کرد که در این گونه موارد که مرتبط با بنیان‌گذار جمهوری اسلامی است، دادستانی هم دخالت می‌کند.

چندی پیش، نعیمه اشراقی در فیس‌بوک خود، جوکی علیه همسران کشته‌شدگان جنگ ایران و عراق نوشت و گفت که آیت‌الله خمینی همیشه از این جوک به شوخی یاد می‌کرد.

این نوشته اشراقی جنجال بسیاری برپا کرد و برخی از مقام‌های جمهوری اسلامی، نظیر علی لاریجانی- رییس مجلس ایران، نیز به آن واکنش نشان دادند و آن را توهین به آیت الله خمینی خواندند.

با بالاگرفتن واکنش‌ها، نعیمه اشراقی انتساب این نوشته به خود را تکذیب کرد و صفحه فیس بوک خود را بست.

وی پیشتر در فیس بوک خود با دستکاری در لباس دخترش و محجبه‌تر کردن او، واکنش‌های بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی برانگیخت.

 

1236156 10151830549303954 320371522 n نعیمه اشراقی ، نوه روح الله خمینی دادگاهی میشود

نعیمه اشراقی ، زنی‌ که در مکتب خمینی و خاتمی آموزش دیده، در پاسخ به برخی انتقادها در صفحه فیس‌بوک خود به هزاران نفری که از او انتقاد کردند، آشکارا توهین کرد و خواهان نابودی آنها شد و نوشت: «دوستان عزیز لطفا به عوعو کردن اشخاص حساسیت نشان ندهید چون واقعا فکر میکنند مهم هستند خداوند در قرآن فرموده است که حسود هیچ وقت از حسادت خود سودی نمیبرد. نوه امام بودن خودش افتخاری است برای من و خانواده‌ام و من به آن مفتخرم خداوند همه شما جاهلان را هدایت کنه و اگر قابل هدایت نیستید نیست و نابودتان گرداند.»

یک آدم عادی را امام می نامند و او را قدیس کرده اند

من فقط می گویم که خمینی نه قدیس بود و نه معصوم. او حتی با منتظری که شاگرد و مرید وقائم مقامش بود ان کرد که همگان دیدیم. اعتراض منتظری این بود که چرا چند هزار اسیر را کشتی. حال نوه‌اش می گوید که در نزد او زنان شهدا را نیز جوک می کرده ایم و او می خندیده است. خوب مگر من این حرف را زده ام. من دو برادرم در جنگ کشته شدند و هر دو زن و بچه داشتند و شیر زنان انان مثل سایر شیرزنان شهدای جنگ در برابر سختی‌ها مقاومت کردند و از وطن دفاع کردند. خودم و دو برادر دیگرم نیز چنین بودیم. ۵ برادری در جنگ شرکت داشتیم. در انقلاب نیز۵ برادری شرکت داشتیم. مادر و پدر و خواهرانم نیز شرکت داشتندو مثل میلون‌ها ایرانی. ایا این جرم من است! این سرباز گمنام امام از این بابت ناراحت است که طبرزدی و خانواده‌اش برای انقلاب و مردم و کشور هزینه داده و می دهد اما اخوند‌ها نتیجه‌اش را برده و زنان ان‌ها را جوک می کرده اند؟ چرا این سرباز گمنام امام تا این اندازه عصبانی است؟ من که حرف بدی نزدم. من در سال ۷۳ در چند شماره از نشریه‌ام به اشتباه کسی را امام خواندم و بعد از ان او را خلع کردم و در ۲۰ سال گذشته همواره زیر فشار و زندان و شکنجه بوده ام. فقط ۴ سال از حبس من به اتهام توهین به رهبر بوده است.

trans نعیمه اشراقی ، نوه روح الله خمینی دادگاهی میشود

اما این سربازان گمنام امام از سال ۵۶ یک آدم را امام خواندند و هنوز می خوانند و در زمانی عکس او را به ماه بردند. این‌ها به نام آن فرد، خط امام ساختند و سفارت امریکا را اشغال کردند. آن‌ها امریکایی‌ها را ۴۴۴ روز گروگان گرفتند و به منافع ملی لطمه زدند. این جماعت پر رو، از قبر آن فرد، یک بتکده ساختند و کافی است از آن منطقه بگذری تا عمق فاجعه را ببیننی. این‌ها هنوز هم خجالت نمی کشند و از یک ادم عادی یک قدیس می سازند در حالی که خودشان می دانند که او بود که انقلاب را به انحراف کشید و این خط امامی‌ها بودند که در دههٔ ۶۰ آن همه جنایت کردند. من که ادعایی ندارم. دوستان و طرفداران من، مثل خودم سرکوب شده هستند و مثل خط امامی‌ها دارای روزنامه و چاپخانه و پول و دارایی و حکومت نیستند. فقط کسی دارایی‌های ان دم ودستگاه مربوط به بیت و موئسسه ی خمینی را محاسبه کند ببیند در این مملکت چه خبر است. مگر خود خمینی نمی گفت من یک طلبه بیش نیستم پس این اشرافیت برای چیست؟ خمینیزم چپ و راست در ایران ،همهٔ امکانات را در انحصار خود دارد و من و امثال من فقط حق این را داریم که تا اطلاع ثانوی نفس بکشیم. خمینیزم اما همهٔ قدرت را در اختیار دارد. چه فرقی می کند که نام او چه باشد. حرف من این است که خمینیزم در هر نام و چهره اعم از چپ و راست باید دست از سر این ملت بردارد.

trans نعیمه اشراقی ، نوه روح الله خمینی دادگاهی میشود

من اگر روزی از خمینی و خمینیزم دفاع کردم اشتباه کردم و بار‌ها به این اشتباه خود اعتراف کرده ام. جوان خام مثل میلون‌ها جوان بودم که اشتباه کردم. ما به دنبال انقلاب بودیم که از خمینیزم سر در آوردیم. بعدش هم تا سال ۷۳ در گمراهی خمینیزم بودم. بعد از ان به مرور آگاه شدم و به قیام علیه ظلم پرداختم و براین جادهٔ درست ایستادم و هر چه بیشتر شکنجه و زندان شدم بیشتر بر راه خود ایستادم. اما خمینیزم اعم از خط امامی و اقتدارگرای ولایت مطلقه، که هر در خمینیزم هستند، هنوز بر ظلم و اشتباه خود اصرار می ورزند. یک آدم عادی را امام می نامند و او را قدیس کرده اند و حتی حاضر نیستند او را نقد کنند. حال که به مرور اسراری از پرده برون می افتد می خواهند زمین و زمان را به هم بدوزند. آقا جان بپذیرید که خمینی هم یک آدم عادی بود که ممکن بود اشتباه کند. ممکن بود خطا کند. ممکن بود به انحراف برود. شما خط امامی‌ها و سربازان گمنام امام که او را از پیغمبر هم بالا تر برده اید. بابا پیغمبر هم می گفت من یک ادم عادی هستم که وحی برایم نازل می شود. نکند باور کردید که او از پیغمبر هم بالا تر بود!‌ ای سرباز گمنام امام تو هم بهتر است با کسی در افتی که از قماش خودت باشد. در این جا هر کلمه ی نا صواب که بزنی با افشاگری کوبنده و منطقی روبرو خواهی شد. ما اهل توهین به کسی نیستیم اما اهل حق گویی و افشاگری هستیم.

بر گرفته از فیسبوک حشمت طبرزدی

 

از شما دعوت می‌کنیم به ویدیویی افشاگرانه در ارتباط با چگونگی‌ اجباری شدن حجاب توسط روحانیون طرفدار خمینی و مقاومت‌های شجاعانه زنان آزادیخواه در روز جهانی‌ زن سال ۵۷، در این لینک مشاهده بفرمایید.

trans نعیمه اشراقی ، نوه روح الله خمینی دادگاهی میشود

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s