aliafshaari

This WordPress.com site is the cat’s pajamas

کارگران زندانی را آزاد کنید!

Leave a comment

اتحادیه ی آزاد کارگران ایران: تداوم زندان کارگرانی چون رضا شهابی، محمد جراحی و بهنام ابراهیم زاده با شرایطی که آنان دارند نقض بدیهی ترین حقوق انسانی کارگران است و می باید به آن پایان داده شود …

img 25790 کارگران زندانی را آزاد کنید!

 

به گزارش سایت اخبار روز، اتحادیه ی آزاد کارگران ایران با انتشار بیانیه ای نسبت به وضعیت نگران کننده عده ای از کارگران زندانی که بیمار هستند هشدار داده و خواسته که این کارگران هر چه زودتر آزاد شوند.

اتحادیه ی آزاد کارگران ایران نوشته است: رضا شهابی برای چندمین بار روانه بیمارستان شد. بر اساس نظر پزشکان در صورت عدم معالجه این فعال کارگری، چه بسا که وی بمرور زمان با فلج بخشی از بدنش مواجه شود. تحمیل این شرایط بر رضا شهابی در حالی ادامه دارد که محمد جراحی دیگر فعال کارگری با تنی بیمار و رنجور همچنان در بند است و فرزند بیمار بهنام ابراهیم زاده چشم انتظار پدر.
بارها پزشکان بر ادامه درمان این انسانهای شریف در بیرون از محیط زندان تاکید گذاشته اند، اما گویا در این مملکت تحمیل زندان بر کارگران معترض و حق طلب جزای کمتری است و آنان باید شرایط غیرانسانی تری را متحمل شوند. تداوم زندان کارگرانی چون رضا شهابی، محمد جراحی و بهنام ابراهیم زاده با شرایطی که آنان دارند نقض بدیهی ترین حقوق انسانی کارگران با خشن ترین شکلی است و می باید به آن پایان داده شود.
اتحادیه آزاد کارگران ایران با اعلام همبستگی با کارگران زندانی و مطالبات و خواستهای آنان، اعلام داشته مسئولیت تشدید بیماری رضا شهابی، محمد جراحی و نیما ابراهیم زاده در نبود پدر و یا پیش آمدن هر گونه ضایعه جبران ناپذیری در حق این عزیزان، مستقیما متوجه بالاترین مقامات مملکتی بویژه دولت روحانی است. این کارگران هیچکدام هیچ جرمی جز دفاع از شرافت انسانی خود و هم طبقه ای هایشان مرتکب نشده اند و می باید به فوریت و بی هیچ قید و شرطی آزاد شوند.

اتحادیه ی آزاد کارگران با محکوم کردن تداوم حبس این کارگران بار دیگر توجه همه انسانهای شریف و آزادیخواه در ایران و نهادهای حقوق بشری و سازمانهای کارگری در سرتاسر جهان را به شرایط بسیار سختی که بر این عزیزان تحمیل شده است جلب کرده و از همه خواسته است همدوش با کارگران ایران خواهان آزادی فوری رضا شهابی، بهنام ابراهیم زاده، محمد جراحی و دیگر کارگران در بند از زندان شوند.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s