aliafshaari

This WordPress.com site is the cat’s pajamas

قالیباف : ساخت ۸۰۰ مناره برای ۴۰۰ مسجد بدون مناره شهر

Leave a comment

n00030702 b قالیباف : ساخت ۸۰۰ مناره برای ۴۰۰ مسجد بدون مناره شهر

 

قالیباف : ۸۰۰ مناره برای ۴۰۰ مسجدی که مناره ندارند پیش بینی شده و نباید اجازه دهیم که افراد مغرض ساخت مراکز فرهنگی را در تقابل با ساخت مساجد قرار دهند

به گزارش فارس، شهردار تهران با بیان این که امروز اگر چه جنگ تمام شده اما مجاهدت و دفاع هنوز هست و تنها سنگر عوض شده است ، گفت : روزی با حمله نظامی و روزی دیگر با تحریم اقتصادی به ما فشار می آورند و دشمن این گونه می خواهد ما را از ماهیت انقلاب اسلامی دور و با روحیه ظلم ستیزی ما مقابله کند.

به گزارش خبرگزاری فارس قالیباف افزود : اگر بخواهیم تغییر در رفتارها و سبک زندگی داشته باشیم همه به ویژه رسانه‌ها ، مساجد ، علما ، دانشگاهها و مردم در بخش‌های مختلف باید دست به دست هم دهیم و بدانیم با این همدلی تحول قابل انجام است و مردم ما نیز ظرفیت‌های خوبی دارند و ما مدیران نیز باید دست به دست هم داده تا به درستی برنامه ریزی کنیم و با توکل به خداوند و اخلاص و برادری پیش رویم .

24735 275 قالیباف : ساخت ۸۰۰ مناره برای ۴۰۰ مسجد بدون مناره شهر

بسیاری از مردم می‌گویند: حرام است پولی که از ما میگیری و به جای آبادی شهر، مناره‌های بی‌مصرفی می سازی در حالیکه روز به روز مردم فقرتر میشوند و این مناره‌ها بودنشان جز آلودگی صوتی، حیف و میل بیت المال و پر کردن جیب پیمانکاران آشنا هیچ حسنی ندارد.

وی ضمن تشکر از سرپرست سابق شهرداری منطقه ۱۱ ، گفت : سرپرستی دوران سختی است همه مسئولیت‌ها را می خواهند اما امکانات به اندازه کافی نیست و به آقای ندرلو فشار مضاعفی در این دوره آمد که از ایشان تشکر می کنم و امیدوارم آقای شادالویی با تلاش مضاعف نسبت به گذشته این راه را ادامه دهند.

قالیباف با تاکید بر اهمیت توجه به درون شهرداری تصریح کرد : ما تا در درون شهرداری تحول اسلاسی در حوزه کارآمدی و آرامش نداشته باشیم نمی توانیم آرامش را به جامعه منتقل کنیم و امیدوارم تا زمانی که فرصت داریم حداکثر استفاده را ببریم .

شهردار تهران افزود : امیدوارم مهندس شادالویی بر اساس همان ۱۰ محوری که در حکم ایشان آمده فعالیت کند چرا که این محورها مبنای کار ما در ۴ سال آینده در مناطق مختلف شهرداری است و امیدوارم دعای خیر خانواده شهدا که برکت جامعه هستند برای ما ادامه یابد تا بتوانیم کار را به درستی پیش ببریم .

IMG22180618 قالیباف : ساخت ۸۰۰ مناره برای ۴۰۰ مسجد بدون مناره شهر

بسیاری از مردم می‌گویند: حرام است پولی که از ما میگیری و به جای آبادی شهر، مناره‌های بی‌مصرفی می سازی در حالیکه روز به روز مردم فقرتر میشوند و این مناره‌ها بودنشان جز آلودگی صوتی، حیف و میل بیت المال و پر کردن جیب پیمانکاران آشنا هیچ حسنی ندارد.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s